Genius Scan

Pdf Scanner
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.8 MB
  • Version 3.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma The Grizzly Labs
Genius Scan uygulaması iPhone cihazınıza cep tarayıcısı özelliği kazandırır. Cep tarayıcınız ile belgeleri tarayarak JPG ve PDF formatında kayıt edebilirsiniz.
Genius Scan uygulaması Dünya genelinde 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve App yazılımları arasındaki sıralamada ilk 10 yazılım arasında yer almaktadır.

Uygulamayı iPhone, iPad ve iPod cihazlarınıza yükleyip kurulumu yaptıktan sonra cihazınız portatif bir tarayıcı haline dönüşür. Taramak istediğiniz belgeleri cihaz kameranız sayesinde tarayarak bu belgeleri JPG veya PDF formatına hızlı bir şekilde çevirerek kayıt edebilirsiniz.

Taradığınız belgeyi otomatik olarakj alıglayarak çerçevelerini belirler ve perspektif olarak düzeltir. Renkli ve siyah-beyaz algılama özelliği sayesinde sorunsuz bir şekilde resim veya fotoğrafları da tarayabilirsiniz.

Taradığınız belgeleri e-posta ile gönderebilir yada sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınız ile paylaşımda bulunabilirsiniz. Yine taradığınız ve kayıt ettiğiniz belgeleri Box, Dropbox, Evernote ve Google Dökümanlara gönderebilirsiniz. Ayrıca cihazı bilgisayarınız ile senkronize ederek belgeleri WiFi ile Pc ye gönderebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Genius Scan indir